HelpDesk Software

Produktai

Pospaudiminiai darbai

Apie mus

Vieno lašo rašalo pakanka pažadinti mintis milijonų žmonių“

- Dž. Baironas -

Esame  - patikima ir perspektyvi įmonė, profesionaliai teikianti aukščiausios kokybės ofsetinės spaudos, leidybos, maketavimo bei knygų įrišimo paslaugas Lietuvos bei Vakarų Europos ir NVS šalių rinkai.

Kadangi mūsų darbuotojai sėkmingai dirba poligrafijos, reklamos, leidybos srityse jau nuo 1994 metų, mes – viena iš nedaugelio agentūrų, galinčių užtikrinti  greitą ir kokybišką užsakymų atlikimą bei jų pristatymą tiesiai į Jūsų biurą.
 
Jeigu Jus domina:
¤
Vienspalvė ir spalvota ofsetinės spauda
¤ Knygų įrišimas
¤ Kvalifikuotas maketų paruošimas spaudai
¤ Bei kokybiški leidybos darbai už patrauklią kainą

Susisiekite su mumis :
Tel.+370 5 2780311 arba el. paštu info@ajsp.lt

Ir pradėkime solidų, tvirtą bei patikimą bendradarbiavimą!

 

RULONINE OFSETINE SPAUDA

Mes siūlom aukščiausios kokybės katalogų, žurnalų, laikraščių, reklaminių leidinių bei lankstinukų, knygų minkštais viršeliais spausdinimą.
Pasitelkdami naujausias technologijas, galime bet kada priimti ir realizuoti mūsų klientų norus bei pageidavimus. Kad pasirinktumete optimaliai pigiausią ir kokybišką varianta mūsų kvalifikuota komanda patars Jums spaudos paruošimo, popieriaus parinkimo, pristatymo klausimais.

Ruloninė ofsetinė spauda yra geriausias pasirinkimas, jei pageidaujate didelio kiekio spaudinių per minimaliai trumpą laiką. Vieno gamybos ciklo metu galime atspausdinti, susegti arba suklijuoti nuo 8 iki 32 puslapių leidinius. Dėka ruloninės ofsetinės spaudos įrangos Komori System 40 galime atspausdinti iki 40.000 egzempliorių per valandą. Siūlome gausų popieriaus rūšių pasirinkimą ir pospaudiminių darbų įvairovę.

Mes garantuojame aukščiausią spaudinių kokybę, terminų tikslumą, kvalifikuotas konsultacijas, bei patikimą bendradarbiavimą.

 

LAPINE OFSETINE SPAUDA

Visą pageidautiną lapinę ofsetinę spaudą galite perleisti į mūsų rankas. Nesvarbu ar tai albumas, žurnalas ar paprasčiausias reklaminis lankstinukas, mes viską spausdiname atsakingai ir su meile.

Turime sukaupę didelę patirtį žurnalų, katalogų, knygų kietais viršeliais, knygų minkštais viršeliais, meninių albumų bei reklaminės produkcijos spausdinime.

Mūsų darbuotojai pasižymi aukšta kvalifikacija ir atsakingumu. 

AJSP PRINTING SERVICES garantuoja  kokybišką bei produktyvų bendradarbiavimą. Susisiekite su mumis.

 

KNYGU SPAUSDINIMAS

Planuojate išleisti savo eilėraščių rinkini, o gal autobiografiją? O gal tiesiog turite ambicijų savo genialias mintis ir idėjas perduoti iš kartos į kartą vis dar knygas skaitančiai ir vertinančiai žmonijai?

Mes žinome kaip tai padaryti ir mielai Jums padėsime.

Knygų maketavimas ir spausdinimas su meile ir atsakomybe. Tai ko Jūs ieškojote!

Mes perkelsme Jusų idejas ant popieriaus. Sumaketuosime, atspausdinsime ir pristatysime knygas Jusu nurodytu adresu.

Jūsų knyga gali būti kietais arba minkštais viršeliais, kišeninio formato arba fotoalbumas, su atvartais arba tureti įmantrų odinį viršelį. Ji gali būti spalvota arba juodai balta. Padėsime išsirinkti tinkamiausią popieriaus rūšį bei įrišimo medžiagas. Kartu rasime optimaliausią variantą, kad kainos ir kokybės santykis atitiktų Jūsų lūkesčius.

Leiskite Jums patarti!

AJSP Printing Services Jūsų patikimas partneris!

 

KNYGU IRISIMAS

 

 

KONTAKTAI

AJSP Printing Services (UAB Facili-lit)

Mokslininkų gatvė 39, 12187 Vilnius

E-mail: info@ajsp.lt

Tel: +370 52780311

Fax: +370 52780312